ODDZIAŁYWANIE NA ŚRODOWISKO NATURALNE

Drukuj
Kilka podstawowych faktów potwierdza, że metalowe sufity podwieszane są trwałymi produktami przyjaznymi dla środowiska naturalnego. Wszystkie nasze wyroby są produkowane z nietoksycznych i naturalnych materiałów (aluminium i stal) w bardzo starannie nadzorowanych procesach, podczas których wszystkie odpady są zbierane i przekazywane do recyklingu.

Sufity metalowe naszej firmy nie są szkodliwe dla środowiska naturalnego, nie tylko dlatego, że stosujemy powyżej wymienione materiały, ale również dlatego, że posiadają niezmiernie długi cykl "życia". Podczas, gdy sufity wykonane z innych materiałów wymagają renowacji, np. malowania co pięć do dziesięciu lat, nasze sufity metalowe nie wykazują żadnych zmian przynajmniej przez długość życia jednego pokolenia ludzi. Ponieważ są one łatwe do konserwacji i czyszczenia, po latach stosowania wyglądają jak nowe.  Kilka podstawowych faktów potwierdza, że metalowe sufity podwieszane są trwałymi produktami przyjaznymi dla środowiska naturalnego. Wszystkie nasze wyroby są produkowane z nietoksycznych i naturalnych materiałów (aluminium i stal) w bardzo starannie nadzorowanych procesach, podczas których wszystkie odpady są zbierane i przekazywane do recyklingu.

Sufity metalowe naszej firmy nie są szkodliwe dla środowiska naturalnego, nie tylko dlatego, że stosujemy powyżej wymienione materiały, ale również dlatego, że posiadają niezmiernie długi cykl "życia". Podczas, gdy sufity wykonane z innych materiałów wymagają renowacji, np. malowania co pięć do dziesięciu lat, nasze sufity metalowe nie wykazują żadnych zmian przynajmniej przez długość życia jednego pokolenia ludzi. Ponieważ są one łatwe do konserwacji i czyszczenia, po latach stosowania wyglądają jak nowe. W przypadku remontu budynku nie są konieczne nowe inwestycje, ponieważ sufity można wykorzystać ponownie. W rzadkich przypadkach, gdy sufit musi zostać usunięty, marnotrawstwo nie będzie miało miejsca, ponieważ prawie 100 % materiału, z którego wykonany jest sufit można poddać recyklingowi.

Dodatkowo sufity naszej firmy gwarantują czyste powietrze w pomieszczeniu i środowisku z uwagi na brak emisji cząsteczek samego produktu. Ta cecha pozwala utrzymać komfortowe warunki dla osób przebywających w pomieszczeniu.