POLITYKA JAKOŚCI FIRMY OY LAUTEX AB

Drukuj
Ponad 60-letnie doświadczenie pozwala naszej firmie zaoferować pracę projektantów, budowniczych, konstruktorów, architektów oraz doskonałe możliwości do opracowania indywidualnych projektów podwieszanych sufitów metalowych, odpowiednich do zastosowania, zarówno w budownictwie jak i przemyśle stoczniowym.

Potrzeby i życzenia klientów są dla nas podstawą przy projektowaniu, produkcji, zakupie, sprzedaży i marketingu podwieszanych sufitów metalowych oraz innych elementów dekoracyjnych z cienkich blach.

System zarządzania jakością w naszej firmie jest całkowicie zgodny z normami
ISO 9001. Naszą troską, jest postępowanie zgodnie z urzędowymi wymaganiami jakościowymi w stosunku do wszystkich naszych produktów i działań.
Co nasz system jakości oznaczy dla naszego klienta?
Oznacza, że zapoznajemy się szczegółowo z jego potrzebami i realizujemy systematycznie oraz skutecznie otrzymane od niego zamówienia.

Działając w ten sposób kształtujemy pozytywny wizerunek naszego przedsiębiorstwa.

Naszym głównym celem są dobre relacje z naszymi klientami. Każda dostawa pozwala na zaprezentowanie naszej kompetencji i gotowości do wytworzenia jak najlepszego produktu. W celu osiągnięcia dobrych rezultatów niezbędna jest również ścisła współpraca z naszymi dostawcami oraz innymi partnerami.

W przyszłości chcemy, aby nasza firma nadal cieszyła się powodzeniem.
Kładziemy nacisk na ciągły jej rozwój i staramy się stwarzać odpowiednie warunki usprawniające organizację pracy. W tym celu potrzebujemy zaangażowania całego naszego personelu.

iso9001.jpg