INFORMACJA O FIRMIE

Drukuj
Oy Lautex Ab jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w produkcji podwieszanych sufitów metalowych zarówno dla budownictwa jak i przemysłu stoczniowego. Prowadzimy również działalność, jako podwykonawca dla innych gałęzi przemysłu.

Nasz szeroki asortyment może sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.  Dostarczamy kompletne systemy podwieszanych sufitów panelowych, listwowych, kasetonowych oraz rastrowych. Dodatkowo wykonujemy sufity specjalne na zamówienie, według projektów zleconych lub własnych.
uusin_tehdaskuva2.jpg

Konstrukcje naszej firmy, w zależności od typów sufitów, zawierają specjalne systemy zawieszeń, profile krawędziowe, oprawy do anemostatów i głośników, jak również klapy serwisowe. Mamy także, do wyboru, różne kształty paneli. Dzięki zastosowaniu wielu alternatywnych metod wykańczenia powierzchni paneli można poprawiać wygląd wnętrz. Produkty są malowane w naszej lakierni, w kolorach z dobrze znanych wzorników kolorów.
W celu stworzenia optymalnej konstrukcji sufitu podwieszanego naszej firmy zapewniamy swoim klientom doradztwo oraz wsparcie techniczne.

Potwierdzeniem dbałości o wysoką jakość produktów jest wdrożenie przez nas systemu zapewnienia jakości ISO 9001.

Nasz zakład jest zaopatrzony w nowoczesny i wszechstronny park maszynowy, umożliwiający obróbkę cienkich blach, co w połączeniu z naszą specjalistyczną i profesjonalną wiedzą, wysoką jakością produktów oraz realizacją oczekiwań klienta zapewniło nam silną pozycję wśród producentów podwieszanych sufitów metalowych w Finlandii oraz na całym świecie.

Rok założenia firmy Oy Lautex Ab: 1951
Miejsce założenia: Nummela, około 45 km na północny-zachód od Helsinek
Liczba pracowników: 75 w tym około 55 pracowników produkcyjnych
Właściciel: Oy Teknoma Ab

iso9001.jpg