METALOWE SUFITY FIRMY LAUTEX W POMIESZCZENIACH WYMAGAJĄCYCH SZCZEGÓLNEJ HIGIENY

Drukuj
Opracowaliśmy specjalny system paneli sufitowych, który jest odpowiedni dla przestrzeni wymagających nadzwyczaj higienicznych warunków. Przykładem takich pomieszczeń są: szpitale, laboratoria, kuchnie, itp.

Zastosowanie profilu uszczelniającego Siliprofil pozwala osiągnąć hermetyczną konstrukcję sufitu. Sufit taki jest łatwy do czyszczenia, higieniczny i trwały. W miejscach połączeń paneli oraz w profilach krawędziowych stosuje się uszczelkę silikonową, która gwarantuje szczelność sufitu, wytrzymuje zmywanie pod ciśnieniem i równocześnie uniemożliwia przedostawanie się pyłu lub innych cząstek do pomieszczenia z przestrzeni technicznej znajdującej się ponad sufitem.

Zastosowanie przez nas antybakteryjnego pokrycia pozwala osiągnąć klinicznie czysty sufit, odporny na najczęściej występujące w szpitalach bakterie. Pokrycie można stosować w wielu  kolorach i do wszystkich rodzajów naszych sufitów. Poprzez zastosowanie tego pokrycia razem z uszczelkami silikonowymi osiąga się nadzwyczaj dobre własności higieniczne sufitów.

Również inne typy sufitów naszej firmy są łatwe do utrzymania w czystości, co pozwala na osiągnięcie w pokoju czystego powietrza.